środa, 13 maja 2015

Za chwilę zeświruję!!!

Gdy człowiek zostaje przystawiony do muru dopiero zaczyna poznawać samego siebie!

Zawsze myślałam, że jestem cierpliwym człowiekiem jeśli na czymś mi zależy. Teraz się jednak przekonuję, że chyba zawsze byłam w błędzie. 

Strona głównie przeznaczona dla rodzin (http://family.culturalcare.com/find-au-pair?_ga=1.162440123.622660411.1426438564 - dziękuję Paulina, że mi ją wysłałaś :D) obecnie stała się przyczyną mojej złości, frustracji, zniecierpliwienia, zniecierpliwienia i jeszcze paru innych rzeczy. Tak na prawdę wchodzę tam tylko po jedno, aby sprawdzić czy znajduję się na pierwszej stronie w miesiącu październiku. Jednak to liczba dostępnych Au Pair na miesiąc październik mnie denerwuje najbardziej. Do wczoraj ta liczba rosła i było już 27 kandydatów, a dzisiaj wchodzę i jest 20 -_- 

Wdech, wydech, wdech, wydech.... 

Za nim znajdę rodzinę to pewnie nabawię się jakiejś nerwicy albo nie wiadomo czego. 

Oby udało mi się uspokoić chociaż na czas sesji, bo inaczej czarno to wszystko widzę :(

Życzę wszystkim, więcej spokoju i opanowania niż sama posiadam. 

Pa!

4 komentarze:

 1. Może nie będzie aż tak źle! :) Powodzenia :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Paulina mam nadzieję. Chociaż teraz mam kolejną rodzinę na profilu do której nie mogę jechać, bo termin mi nie odpowiada :(

   Usuń
 2. Też planuję mniej więcej w tym terminie wyjechać z CC. Teraz masz chyba jakiś match bo nie widzę cię w wyszukiwarce. Teraz jest chyba dużo rodzin szukających na wakacje, więc pewnie będziemy musiały trochę poczekać. Życzę powodzenia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tam mam Match'a z NJ, ale z mojej strony jest to sprawa przegrana, bo oni chcą na początek września, a ja nie wiem czy uda mi się wszystkie egzaminy zaliczyć w czerwcu/lipcu -_- Zobaczymy czy dalej HM będzie chętna do rozmowy.

   Usuń