środa, 29 lipca 2015

Perfect Family!

Nie było mnie tutaj ponad miesiąc. Tak jak głosi tytuł mam swoją Perfect Family! Jestem strasznie szczęśliwa, że mi się udało!

Jest to 17 rodzina na moim profilu. Chodź te liczby nic nie dają, bo może tylko z 5 rodzinkami miałam kontakt, a reszta to takie ciche matche. Teraz czas na opis mojej rodzinki!

24 sierpnia lecę do NY, a potem 28 sierpnia do Longmont, Colorado!
To właśnie będzie mój nowy dom. Będę opiekowała się 5-letnim chłopcem, a w październiku urodzi się drugi chłopczyk. Będę ich pierwszą Au Pair. Rodzinka ma także 2 rude koty, a raczej pomarańczowe.

Swój PM mam od 24 sierpnia (piątku). Obecnie czekam na papiery wizowe, ale powoli przygotowuje się do wyjazdu. Zdjęcia wizowe już zrobione, wniosek o międzynarodowe prawo jazdy złożony, softshell kupony i kosmetyki na training school.

Moja host rodzinka wie, że prowadzę bloga i nie mają z tym problemu, dlatego stwierdziłam, że będę próbowała prowadzić bloga w dwóch językach. Wiem, że będzie mnóstwo błędów, ale to też jest jakiś sposób na naukę języka. Pewnie teraz odezwę się po dostaniu wizy. Bye!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~

I wasn't here for the one month. I found my Perfect Family! I'm very happy!

It is 17 family in my profile, but only with 5 family I had contact. Now I will describe my host family!

24th August I will fly to NY. After NY (28th August) I will fly to Longmont, Colorado!
This will be my future home. I will take care 5 old boy and in the October will born a new family member, second boy! I will be first Au Pair of this family. They have a two orange cat.


I was having my perfect match on 24th July. Now I wait for all document from Boston and Warsaw. I'm slowly preparing for the departure. I took visa photos and I'm waiting for international driving licence. I bougth softshell and cosmetic to training school in NY.


My Host Family know that I have a blog and they don't have a problem with it, so I'm thinking that I will write blog in two language. I know that I will do a lot of mistake but it is a good way to learn english. Next message I will write when I will have a visa. BYE!

4 komentarze: